• 15 kwietnia 2024

Tarcze diamentowe Rubi mają bardzo dobre opinie wśród wielu użytkowników. Tarcze te są produkowane przez firmę z dużym doświadczeniem- Germans Boada. Ta katalońska cieszy się dużym zainteresowaniem, gdyż narzędzia wychodzące spod jej skrzydeł zwiększają wydajność, skuteczność oraz bezpieczeństwo pracy.

Tarcze diamentowe Rubi- ich zastosowanie i opinie użytkowników

Przeglądając produkty Germans Boada, można zauważyć, że każde z nich jest bardzo dokładnie wykonane. Przed wypuszczeniem narzędzi na rynek sprzedaży, wykonywany jest szereg testów sprawdzający ich jakość i wytrzymałość. W ofercie tego producenta możemy znaleźć tarcze diamentowe, które są przeznaczone do cięcia na mokro. Szeroka gama ich modeli i rodzaju pozwala na dobranie odpowiedniej tarczy, która spełni nasze oczekiwania. Tarcze diamentowe Rubi ze względu na pochlebne opinie są często wykorzystywane przez profesjonalne firmy, co dodatkowo świadczy o ich wysokiej jakości i wytrzymałości. Do zakupu tarcz firmy Rubi może skłonić nas fakt, że zastosowano w nich najnowocześniejsze rozwiązania. Zagłębiając się bardziej w specyfikę tej firmy widać, że produkują swoje tarcze na podstawie sporej wiedzy o materiałach budowlanych, ceramicznych, a także klejów.

Produkty dostosowane do naszych potrzeb

Tarcze diamentowe Rubi, które są przeznaczone do cięcia na sucho, posiadają aż trzy rodzaje obrzeża. Najlepszą jakość cięcia uzyskamy, decydując się na zakup tarczy o ciągłym obrzeżu. Na półkach sklepowych możemy zauważyć także tarcze z nacięciami J-SLOT, które zapewnią nam wysoką wydajności w cięciu twardych materiałów. Kolejnym produktem są tarcze TURBO i TURBO VIPER. W odróżnieniu od swoich poprzedniczek tarcze te wyróżniają się wysoką prędkością cięcia, a przy tym nie tracą na jakości wykończenia krawędzi obrabianego materiału. Bardzo dobre opinie posiadają również tarcze diamentowe Rubi o obrzeżu segmentowym, które mają szeroki zakres zastosowań, a przy tym pozwalają na szybkie cięcie.

W ofercie znajdziemy także tarcze segmentowe i turbo segmentowe, które możemy wykorzystać do szybkiego cięcia różnorodnych materiałów. Innowacyjnym rozwiązaniem jest wprowadzenie na rynek tarczy segmentowej z diamentem, który jest nanoszony za pomocą metody elektrolizy. Ten rodzaj tarcz jest idealnym rozwiązaniem w sytuacji, gdy potrzebujemy ciąć materiał, w przypadku którego występuje duże ryzyko pęknięcia.

Tarcze diamentowe Rubi przeznaczone do cięcia na mokro możemy wybierać w rozmiarach od 180 mm do 350 mm. Dla amatorów majsterkowania, a także osób specjalizujących się w tej dziedzinie, producent wprowadził kod kolorystyczny umieszczony na tarczach, który ma pomóc w znalezieniu produktu przeznaczonego dla danego materiału. Dzięki temu w bardzo szybki sposób możemy rozpoznać jaką tarczę potrzebujemy do aktualnej wykonywanej pracy, oszczędzając przy tym czas. Tarcze diamentowe Rubi mają dobre opinie wśród płytkarzy i budowlańców, co dodatkowo wzbudza zaufanie. Dużym plusem producenta jest szeroka oferta tarcz przeznaczonych do cięcia płytek gresowych i porcelanowych. Na tarcze diamentowe Rubi mogą zdecydować się amatorzy, gdyż ściągnięcie aplikacji Rubi Diamond Expert pomoże im w dobraniu odpowiedniej tarczy do danego materiału.

 

Top