• 31 maja 2024

Wyrzynarki wahadłowe CARVEX - Lekka. Przydatne. Bezkonkurencyjne cięcie profili  nawet z akumulatorem.

Pracuj wygodnie w każdej pozycji z CARVEX-em. Maszyna pracuje z prędkością 3800 uderzeń na minutę. do bezkonkurencyjnej wydajności cięcia przy użyciu silnika EC-TEC i bezkonkurencyjnej wydajności cięcia profili.
I może być dostosowany do każdej sytuacji, którą napotkasz podczas pracy. Jest to zagwarantowane przez zróżnicowane szereg akcesoriów, w tym stół kątowy, rdzeniarka, szyna prowadząca i różne prowadnice podstawy.

Układanki CARVEX PS 420 i CARVEX PSB 420

Wybór należy do ciebie: Przewodnik CARVEX PS 420 bezpośrednio przy ergonomicznym uchwycie pokrętła, podczas gdy CARVEX PSB 420 posiada poręczną rękojeść D. Ty decydujesz w oparciu o Twoje preferencje - to nie robi żadnej różnicy do mocy, komfortu lub ergonomii narzędzia.

Bezprzewodowe wyrzynarki wahadłowe CARVEX PSC 420 i CARVEX PSBC 420

Nasze wersje bezprzewodowe: Ergonomiczna praca bez kabel - niezależnie od zasilania sieciowego oraz bez wysiłku we wszystkich obszarach zastosowań dzięki 18 V akumulator.

(Źródło: www.festool.pl)

Zmiany bez użycia narzędzi

Adaptacja do materiału roboczego jest tego warta. Rezultaty są bardziej dokładne, a ostrza piły wytrzymują znacznie dłużej. System Festool jest w związku z tym zaprojektowane tak, aby skrócić czas przezbrajania, np. za pomocą piły jednoręcznej wymiana ostrza bez konieczności stosowania dodatkowego wyposażenia. Poza tym, ławki i prowadnice podstawy można wymieniać bez konieczności stosowania dodatkowych akcesoriów sprzęt.

Optymalna obsługa i eksploatacja

Z wagą tylko 1,9 kg, smukły, ergonomiczny konstrukcja, antypoślizgowa powłoka Softgrip i on/off przełączniki montowane po obu stronach (również centralnie) w wersji z uchwytem strzemionowym) dla osób praworęcznych i obsługa leworęczna.

Precyzyjne cięcie wzdłuż znaku rozpoznawczego

Światło stroboskopowe powoduje, że brzeszczot piły do widocznego przystanku, podczas gdy odsysanie pyłu i Funkcja nadmuchu CARVEX utrzymuje widok od znaku pisarskiego wolne

Niezwykle wszechstronny

Nawet najmniejsze okręgi (promienie od 34 mm do 1,5 m) są łatwe do wykonania przy użyciu rdzeniarki i kompatybilny brzeszczot wyrzynarki, np. S 75/4 FSG.

Top