• 5 marca 2021

W tegorocznym finale światowym wzięło udział 6 regionalnych zwycięzców z całego świata, w tym: Delwyn Thornton - Stany Zjednoczone, Dan Shepherd - Anglia, Bjorn Ravn Huhlmeier - Dania, Helmut Radke Neto - Brazylia, Krzysztof Dorozinkski - Polska i Matthew Francis - Australia.

Półfinały

Zawody rozpoczęły się w sobotni wieczór półfinałowym pitchingiem każdego z zawodników przeciwko sobie, dopóki nie stanęło dwóch mężczyzn. Ostatnimi dwoma stojącymi byli Delwyn Thornton z USA i Dan Shepherd z Anglii. Ci dwaj mężczyźni kończyli wyzwanie w mniej niż 30 sekund, konsekwentnie zdmuchując swoich zawodników. Aby spojrzeć na sprawę z szerszej perspektywy, miałem okazję ścigać się z innymi członkami mediów wcześniej w sobotę i zamieściłem tam tylko 52 sekundy!

Nascar bierze udział w IRWIN Ultimate Tradesman Challenge

Zanim mistrz świata został ukoronowany w niedzielę, dwie z gwiazd Nascar spróbowały szczęścia w Konkursie Ultimate Tradesman, a analityk sportowy Foxa Jeff Hammond podjął walkę z kierowcą Nascara Jamie McMurrayem. Ci dwaj faceci zaprezentowali się z obgryzającym paznokciem finiszem, w którym Jamie objechał naszego Jeffa. Zaufajcie mi, Jeff był tak samo zszokowany jak tłum!

Mistrz Świata jest koronowany przez IRWIN Tools

16.000 Traderów z całego świata rywalizowało o szansę awansu do finału w niedzielę. W dwóch z trzech najlepszych konkursów Dan Shepherd z Halifaxu w Anglii wygrał Delwyn Thornton z Mississippi i zdobył upragniony tytuł Najlepszego Tradróżnika 2011. Jako zwycięzca Dan miał okazję wybrać jeden worek z dwudziestu pięciu i zachować w nim nagrodę. W 12 torbach było 10.000 dolarów, w 12 z nich 20.000 dolarów, a jedna szczęśliwa torba miała 1 milion dolarów! Dan i jego dziewczyna wybrali torbę i niestety miała w niej tylko $10,000. Jednak Dan z pewnością wydawał się podekscytowany swoją nagrodą i nowym tytułem World's Ultimate Tradesman.

Konkurs Ultimate Tradesman Challenge miał na celu wyróżnienie wykwalifikowanych handlowców z całego świata, powiedział Curt Rahilly, wiceprezes ds. marketingu IRWIN Tools. "Jesteśmy pod wrażeniem umiejętności i pasji, jakie handlowcy wnoszą do tej konkurencji. Gratulujemy Danielowi jego wielkiej wygranej i dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w tym ekscytującym konkursie umiejętności. IRWIN jest zaangażowany w uznawanie i docenianie wkładu profesjonalnych handlowców na całym świecie. IRWIN Tools z niecierpliwością oczekuje na kontynuację obchodów święta zawodowych handlowców w Krajowym Dniu Handlowców, w piątek, 16 września 2011 r.".

Świętuj i dziękuj handlarzom

Jestem niezmiernie zainspirowany i szczęśliwy widząc taką firmę jak IRWIN Tools, która stara się podnosić i podnosić na duchu odnoszących sukcesy handlowców, którzy pomagają nam poprawić jakość naszego życia. Zbyt często zapominamy o wykwalifikowanych mężczyznach i kobietach, którzy budują nasze domy, nasze drogi, mosty, biura i infrastrukturę, które uważamy za oczywiste. Każdy z nas musi wykonać lepszą pracę, uznając tych ludzi i dziękując im.

Więc mam nadzieję, że wszyscy dołączycie do mnie w piątek 16 września 2021 r., w Dniu Tradera Krajowego, i podziękujcie ciężko pracującym handlarzom. To właśnie IRWIN Tools ma nadzieję, wraz ze mną i wieloma innymi, że stanie się to wydarzenie, które będzie zaznaczone na kalendarzach. Więc następnym razem, gdy zobaczysz kogoś budującego Twój dom, naprawiającego Twój samochód lub naprawiającego Twoje urządzenia, podziękuj mu.

Bristol Motor Speedway

Wraz z wielką konkurencją w weekend miałem również przyjemność doświadczyć jednego z najbardziej wyjątkowych i niesamowitych torów na torze Nascar. Konkurs Ultimate Tradesman Competition odbył się na torze Bristol Motor Speedway w Bristolu, TN. Miałem przyjemność poznać analityka sportowego Foxa Jeffa Hammonda i kierowcę samochodu wyścigowego Jamiego McMurraya. Jak widać powyżej, miałem również okazję zwiedzić pit road i sprawdzić niesamowite samochody, w tym zwycięski samochód Kyle'a Buscha na zdjęciu powyżej.

Zdjęcie powyżej było jedną z najważniejszych atrakcji mojej podróży. Jechałem na przednim siedzeniu nowego Forda Mustanga jadącego z prędkością 100 mph wokół wysokiego brzegu Bristol Motor Speedway. Lecąc wokół tego toru z prędkością znacznie niższą niż zawodnicy Nascar, byłem zdumiony talentem, z jakim ci kierowcy muszą chronić swoje samochody przed uderzeniem w siebie i w ścianę! Jazda była taka, której pewnie nigdy nie zapomnę!

Jeśli kiedykolwiek będziesz miał okazję odwiedzić ten niesamowity obiekt wyścigowy, gorąco polecam. Słyszałem, że wyścig w sierpniu jest jeszcze bardziej ekscytujący, ponieważ zawodnicy idą po flagę w kratę pod światłami.

Top