• 8 czerwca 2023

Ryobi P815 18V Compact Drill Kit Review

Ryobi Lithium-Ion 18V Compact Drill Kit - P815

Ryobi wysłał nam ich nowy 18V Compact Drill Kit (P815) do oceny niedawno. Rynek bezprzewodowych wiertarek jest zalany 18 Volt wiertarki służyć każdy projekt, który można myśleć. Istnieją pewne naprawdę niesamowite 18 V wiertarki tam, które kosztują całkiem grosza i są zbudowane jak czołg!

Ryobi stworzył ten kompaktowy wiertarka akumulatorowa z dwóch rzeczy w umyśle, lekkość i niski punkt cenowy. Z tych dwóch kategoriach w umyśle testowaliśmy P815 w ciągu ostatnich kilku tygodni i następujące są nasze ustalenia.

Ryobi P815 Cechy

Zestaw wiertarki P815 jest wyposażony w ładny miękki futerał, dwie baterie, ładowarkę, wiertło i jeden uniwersalny bit. Zestaw P815 ma następujące specyfikacje:

  • Volty: 18V Lithium-Ion, Dual chemia ładuje wszystkie Ryobi ® One+ ™ baterie w godzinę lub mniej.Prędkość: 0-440/0-1,600 RPM (bez obciążenia prędkość)Sprzęgło: 24 pozycjiChuck: 1/2 calaWaga: 2,9 lbs.½ cala pojedynczy uchwyt tulei z blokadą wrzeciona pozwala na szybkie i łatwe zmiany bitów.24 pozycji sprzęgła i dwie prędkości skrzyni biegów zwiększyć wiercenia i kontroli jazdy.MagTray ™ na pokładzie przechowywania przechowuje bity i śruby.Gwarancja: 2 lata

Ryobi ONE+ System

Jedną z cech, które sprawiają, że ten zestaw wiertarka wyróżnia się jest użycie ONE + System. System ONE+ obejmuje ponad 40 narzędzi, trzy opcje baterii i ładowarki, które są w pełni kompatybilne. Dzięki temu aktualne akumulatory RYOBI 18 Volt ONE+ mogą współpracować z każdym narzędziem RYOBI 18 Volt, jakie kiedykolwiek wyprodukowano i odwrotnie. System RYOBI ONE+ umożliwia właścicielom domów indywidualny zakup narzędzi akumulatorowych, akumulatorów i ładowarek. Dzięki temu mogą stworzyć system dostosowany do własnych potrzeb, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów za akumulatory i ładowarki, które nie są im potrzebne. Linia ONE+ obejmuje produkty do każdego zakątka domu i podwórka, od malowania i cięcia płytek po projekty związane z trawnikiem i ogrodem.

Lekka kompaktowa wiertarka

Jeśli szukasz lekkiej, kompaktowej, akumulatorowej wiertarki 18 V, to jest to jeden z liderów w tej kategorii. Ta potężna 18-woltowa wiertarka waży zaledwie 2,9 kg, czyli jest lżejsza od większości 18-woltowych wiertarek dostępnych na rynku. Model P815 jest od 20% do 40% lżejszy od większości porównywalnych wiertarek 18 V, a nawet lżejszy od niektórych modeli 12 V i 14 V dostępnych w sprzedaży.

Moc i żywotność akumulatora

Zestaw wiertarek P815 zapewnia niezawodną, wydajną moc do montażu wszystkich rodzajów elementów złącznych i wiercenia otworów. 24-pozycyjne sprzęgło i dwubiegowa przekładnia sprawiają, że wiertarka jest bardzo wszechstronna i potrafi dostosować się do warunków panujących na placu budowy. W porównaniu z innymi wiertarkami 18 V można zauważyć, że część mocy została poświęcona na rzecz wagi narzędzia. Wiertarka jest wyraźnie lżejsza, ale ma to swoją cenę w postaci akumulatora. Wiertarka nie pracuje tak długo jak inne porównywalne wiertarki 18 V i jest to najprawdopodobniej wynikiem zastosowania mniejszego/lżejszego akumulatora.

Trwałość / Jakość

Podczas gdy skrzynka przekładniowa jest połączeniem części metalowych i nylonowych, mamy wrażenie, że wiertarka jest zbudowana tak, aby wytrzymać zużycie większości projektów związanych z majsterkowaniem i lekkimi pracami budowlanymi. Przy zwiększonej mocy w branży narzędzi akumulatorowych uważamy, że wszystkie wiertarki 18V powinny zawierać wszystkie metalowe części w skrzynce przekładniowej (większość nadal tego nie robi).

Cena / Wartość

W cenie nieco poniżej 160 dolarów uważamy, że Ryobi P815 Compact Drill Kit to dobra wartość. W linii z innymi podobnymi wiertarki 160 dolarów cena jest dobra wartość, jeśli wziąć pod uwagę, że zestaw zawiera walizkę i dwie baterie.

Ogólne wrażenie

Ryobi P815 Compact Drill Kit to świetny poziom wejścia 18V akumulatorowa wiertarka dla majsterkowiczów, hobbystów, a nawet lekkich obowiązków wykonawcy. Uważamy, że kompaktowe rozmiary i niewielka waga wraz z systemem szybkiego ładowania akumulatorów sprawiają, że jest to dobra wartość. Jeśli chcesz kupić jeden z tych zestawów wiertarek, możesz je znaleźć w lokalnym sklepie Home Depot lub online tutaj.

Top