• 28 lutego 2024

Prawdopodobnie nie musisz mi mówić, że podnoszenie ciężarów może mieć poważne, długotrwałe skutki dla twojego ciała, gdy nie jest wykonywane prawidłowo. Wybraliśmy specjalistyczny sprzęt, który drastycznie zmniejsza ryzyko związane z podnoszeniem ciężkich przedmiotów, a także narzędzia, które zapewnią szybkie i łatwe rozwiązanie problemów z majsterkowaniem / podnoszeniem przedmiotów z drewna, całkowicie eliminując wszelkie niedogodności.

Urazy pleców są niezwykle częste wśród osób, które regularnie dźwigają ciężkie ładunki. Próba podnoszenia ciężkich ładunków bez odpowiedniego sprzętu szybko prowadzi do zwichnięć, rozdarć i często gorszych.

Ten artykuł na stronie internetowej NHS obejmuje główne przyczyny urazów pleców w pracy, podnoszenie i przenoszenie ciężkich przedmiotów. Zawiera on również wyczerpującą listę wszystkich metod, które należy przyjąć, aby uniknąć poważnego ryzyka podczas podnoszenia. Nie podejmuj ryzyka i inwestuj we własne bezpieczeństwo.

Nasz unikalny sprzęt do podnoszenia został zaprojektowany tak, aby zminimalizować / całkowicie wyeliminować ryzyko związane z ciężkim podnoszeniem, jak również uczynić cały proces szybszym i prostszym.

Naszym pierwszym polecanym narzędziem jest seria Zero Hand Truck. W ramach linii Zero Hand Truck znajduje się kilka produktów, z których najpopularniejszym jest Zero Pro Hand Truck.

Ręczny wózek widłowy Zero Pro jest ciężkim wózkiem workowym o ogromnej ładowności 300 KG i jest przeznaczony do stałego, codziennego użytkowania w magazynach, fabrykach, samochodach dostawczych itp.

Wózek ręczny jest wyposażony w opatentowany (PCT/GB2018/050925) system Zero Pivot, który redukuje ciężar ładunku do wartości bliskiej zeru, pozwalając grawitacji wykonać całą pracę, podczas gdy ty nie czujesz ciężaru ładunku.

Innym unikalnym produktem zmieniającym zasady gry w ramach katalogu Zero Hand Truck jest Zero Gas Cylinder Hand Truck, który jest ciężkim, ręcznym wózkiem przeznaczonym do codziennego transportu i dostarczania dużych i ciężkich butli. Został on pierwotnie zaprojektowany dla dużych butli gazowych BOC i CALOR, ale działa jak gratka do transportu kłód o pojemności do 150KG.

Ręczny wózek z silnikiem gazowym charakteryzuje się wytrzymałą konstrukcją wykonaną z grubej stali 32 mm i posiada duże koła, które pozwalają użytkownikowi na łatwe podnoszenie i umieszczanie przedmiotów na różnych wysokościach. Ręczny wózek jest również wyposażony w opatentowany system obrotu, który umożliwia podnoszenie ciężkich przedmiotów bez wysiłku i naprężeń.

Musisz podnosić całe kłody? W takim razie to następne narzędzie jest dla Ciebie idealnym produktem. FMLL jest podnośnikiem 2 w 1 i pilarką do kłód, który umożliwia bezpieczne i łatwe piłowanie dużych kłód drewna.

FMLL jest narzędziem o dużej wytrzymałości, które wykorzystuje moc dwóch urządzeń do podnoszenia kłód w jednym. W przypadku stosowania tradycyjnych podnośników do pni, tylko jeden koniec pnia jest podnoszony z ziemi w tym samym czasie, co oznacza, że wymagane jest ciągłe przesuwanie podnośnika do piły łańcuchowej w celu wykonania wszystkich niezbędnych cięć.

Unikalna konstrukcja podnośnika pni zapewnia niezwykle proste rozwiązanie do podnoszenia ciężkich pni, posiada ergonomicznie zaprojektowaną zakrzywioną część obrotową, która ułatwia podnoszenie pni z ziemi podczas podnoszenia. Tradycyjne podnośniki do bali zazwyczaj wykorzystują stopę kwadratową, która wymaga użycia całej siły na raz w celu podniesienia bali.

Posiadamy również pojedynczy podnośnik do kłód, który można wygodnie przechowywać lub transportować. FMLJ jest silnym i łatwym w użyciu podnośnikiem do bezpiecznego piłowania pni drzewnych.

Podnośnik do drewna z pni to prosty i łatwy sposób na podnoszenie i zwijanie pni i pni z ziemi, pozwalający na ich cięcie piłą łańcuchową bez ryzyka uderzenia piły o ziemię.

Podnoszenie pnia za pomocą tego narzędzia jest tak proste, jak trzymanie uchwytu w pozycji pionowej, a następnie po prostu naciśnięcie podstawy na pnia i podniesienie haka. Następnie można odchylić podnośnik do tyłu, aż rączka oprze się na podłożu. Jest on w stanie z łatwością podnosić pnie o średnicy do 500 mm.

Naszym produktem końcowym na tej liście urządzeń podnoszących jest nasz pchacz do drzew, podnośnik do kłód i odpychacz do pniaków FM3-LP trzy w jednym. Jest to absolutnie niezbędne narzędzie dla każdego chirurga drzew.

Podstawowym celem FM3-LP jest wykorzystanie go jako popychacza do drzew. Umożliwia on łatwe unikanie uderzania w drzewa lub innych przeszkód poprzez łatwe prowadzenie spadających drzew podczas ścinki. Narzędzie doskonale sprawdza się również jako ciężki podnośnik kłód. Wystarczy wbić punkt podnośnika w kłodę, a następnie podnieść go z ziemi.


Nasze innowacyjne multi-narzędzie FM3-LP posiada również niestandardową żeliwną podstawę, która zapewnia, że rdzeń narzędzia jest mocny, jak również zapobiega wszelkiemu zatonięciu lub ruchowi podczas pracy. Nie ma więc ryzyka ześlizgnięcia się narzędzia i spowodowania jakichkolwiek wypadków.

 

Top