• 31 maja 2024


Jedną z zabawniejszych rzeczy, które przytrafiają się recenzentowi narzędzi, jest zauważanie różnicy w asortymencie tych samych marek na obszarze Europy oraz USA. Tak też jest i tym razem. W niektórych obszarach Europa często wyprzedza Stany Zjednoczone, więc jest to rzut oka na to, co omija naszych zamorskich sąsiadów. Tym razem jest to Festool Mobilny Warsztat. Cóż, technicznie rzecz biorąc, jest to Mobile Werkstatt, ale Workshop jest tym, co przekłada się na niemiecki.

To całkiem genialny pomysł, naprawdę. Fundament to podstawa na kółkach, która utrzymuje Systainery i posiada kilka półek z regulowaną wysokością. Pegboar wyglądający na tylną część rozkłada się, tworząc stół warsztatowy. Otwory te są takie same, jak w przypadku zestawów mocujących do stołów wielofunkcyjnych MFT Festool.

(źródło: www.festool.pl)

Mobilny warsztat Festool jest idealnym rozwiązaniem dla mobilnego Pro, ponieważ pozwala zabrać ze sobą wszystko, co jest potrzebne w jednym ustawieniu. Oczywiście, takie przedmioty jak piła kaflowska i odkurzacz CT będą musiały być w dalszym ciągu wtaczane oddzielnie, ale jest to dobry system, który pozwoli na uporządkowanie mniejszego sprzętu i będzie łatwy w transporcie.

Konfiguracja podstawowa zaczyna się od około 475 euro (bez tabeli) za konfigurację podstawową do 790 euro za pełną konfigurację. To zamienia się na około 550 dolarów - 920 dolarów w naszej walucie. Oczywiście nie ma gwarancji, że otrzymamy naszą wersję Festool Werkstatt, ani że struktura cenowa będzie taka sama.

(źródło: www.festool.pl)

Funkcje

Zamienia plac budowy w Twój warsztat.

Jeśli klient nie może przyjść do warsztatu, to warsztat musi iść do klienta. Dzięki indywidualnej konfiguracji można je idealnie dopasować do Państwa wymagań: Mobilny warsztat przekonuje swoją prostotą w transporcie, montażu i demontażu. W zaledwie kilku krokach, wyrafinowane i kompaktowe urządzenie staje się stabilnym miejscem pracy z bezpośrednim dostępem do wszystkich narzędzi, gdziekolwiek jesteś. Tak jak w twoim własnym warsztacie.

  • Łatwe do transportowania stopnie w górę i w dół dzięki dużym kołom, które są w pełni wyłożone gumą i odporne na uderzenia.
  • Uchwyt z regulacją kąta, powierzchniami przesuwnymi i wpuszczonym uchwytem na patelni ułatwiającym załadunek do pojazdu przez jedną osobę
  • Kompaktowe wymiary i bezproblemowy montaż i demontaż
  • Blaty robocze i powierzchnie magazynowe z opcjonalną, niestandardową rozbudową: Prosta możliwość dodania wielu stołów wielofunkcyjnych i szuflad SYSTAINER z wysuwem
  • Stabilny blat roboczy składający się z perforowanego blatu i aluminiowego profilu oferuje elastyczne możliwości mocowania i mocowania
Top