• 20 maja 2022

Pracownicy budowlani potrzebują akumulatorowego pistoletu do śrub do instalacji suchej zabudowy. Zadanie wymaga instalacji wielu wkrętów. Umieszczanie śrub ręcznie na suchej zabudowy może zająć dodatkowy czas. Aby przyspieszyć śruby strzelanie, musisz chwycić najlepszy bezprzewodowy pistolet do wkręcania płyt gipsowo-kartonowych od razu. Ponieważ bezprzewodowe pistolety do wkręcania są przenośne.

Akumulatorowe wkrętarki do suchej zabudowy zostały zaprojektowane specjalnie po to, aby pomóc Ci w superszybkim montażu suchej zabudowy. Akumulatorowy pistolet do wkręcania śrub może naprawdę zwiększyć wydajność i sprawić, że będziesz pracować jak profesjonalista, nawet jeśli nie jesteś jednym z nich! Możesz strzelać śruby na suchej zabudowy bez wysiłku, ponieważ model bezprzewodowego pistoletu do śrub jest przenośny.

Podsumowanie artykułu

 • Wybór Handyman: Top 7 Best Cordless Drywall Screw Guns
  • DEWALT 20V: Najlepsza pistoletowa wkrętarka do suchej zabudowy
  • Makita 18V: Najlepsza bezszczotkowa, akumulatorowa wkrętarka do suchej zabudowy
  • Milwaukee:12V Najlepszy akumulatorowy pistolet do wkręcania śrub
  • SKIL: akumulatorowy pistolet do wkręcania 4V z czujnikiem
  • WORX: akumulatorowy pistolet do wkręcania z uchwytem na wkręty
  • Bosch: akumulatorowa wkrętarka do suchej zabudowy 12 V z 2 bateriami
  • BLACK+DECKER 4V MAX akumulatorowy pistolet do wkręcania do suchej zabudowy
 • Dlaczego potrzebujesz akumulatorowej wkrętarki do suchej zabudowy?
  • Atrybuty najlepszego akumulatorowego pistoletu do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy
 • Korzyści z używania akumulatorowej wkrętarki do suchej zabudowy
  • O czym należy pamiętać przy zakupie?
  • Różnice między wiertarką a pistoletem/wkrętarką do śrub
  • Najczęściej zadawane pytania dotyczące najlepszej wkrętarki do suchej zabudowy
  • Wybierz najlepszą bezprzewodową wkrętarkę do suchej zabudowy

Wybór Handyman's Pick: Top 7 najlepszych bezprzewodowych wkrętarek do suchej zabudowy

Akumulatorowa wkrętarka do suchej zabudowy może być super-duper poręcznym narzędziem. Łączy w sobie zasadę działania wiertarki akumulatorowej i wkrętarki. Są one wyposażone w specjalny kołnierz, który umożliwia ustawienie głębokości suchej zabudowy, z którą pracujesz.

Wkrętarki do suchej zabudowy często wyposażone są w głębokościomierz i regulację prędkości obrotowej. Tak więc, bez względu na rodzaj materiału, na którym pracujesz, możesz dostroić maszynę do pracy wykonanej idealnie.

W artykule znajdziesz najlepsze pistolety do wkręcania śrub w suchej zabudowie. Więc, usiąść i cieszyć się przegląd.

Top Pick pistolet do wkręcania do suchej zabudowy

DEWALT 20V: Najlepszy pistolet do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy

 • Ten bezprzewodowy pistolet do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy jest wykonany z bezszczotkowego silnika o wyższej prędkości obrotowej, aby sprostać ciężkim zadaniom związanym z wkręcaniem wkrętów.
 • Narzędzie jest zaprojektowane z blokadą stożka, aby utrzymać zestaw głębokości bezpiecznie w miejscu dla zwiększenia dokładności.
 • Posiada trzy ustawienia regulacji głębokości, aby pomóc ustawić najbardziej pożądaną głębokość.
 • Ten pistolet do wkręcania śrub do suchej zabudowy ma wbudowaną diodę LED do pracy z lepszą widocznością.
Kup na Amazon

DEWALT Drywall Screw Gun jest doskonałym połączeniem ceny, mocy i wydajności. Dostępny w przystępnej cenie, ten bezprzewodowy pistolet do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy posiada silnik bezszczotkowy 20V i większą prędkość do 4400 obr. Więc czy jest to jazda wkrętów do suchej zabudowy na arkuszu lub do płyty gipsowo-kartonowej, wykorzystując ten pistolet do wkręcania będziesz miał najbardziej wydajną pracę.

Ponadto, ta wszechstronna wkrętarka posiada blokadę stożka i 3 różne regulacje głębokości. Łącząc te cechy, operator będzie miał bezpieczne ustawienie głębokości dla najbardziej dokładnego mocowania pracy. Ta akumulatorowa wkrętarka posiada również ergonomiczną rękojeść Softgrip i oświetlenie LED, które pozwala na pracę w ciasnych miejscach z lepszą widocznością.

 • Ten bezprzewodowy pistolet do wkręcania wkrętów DEWALT jest lekki i łatwy w obsłudze, co pozwala na wykonywanie bardziej precyzyjnych zadań. Ponadto, narzędzia te są dostępne w przystępnej cenie i są objęte 3-letnią gwarancją.

 • Ten pistolet do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy nie jest dostarczany z ładowarką i akumulatorem. Marki powinny również poprawić swoje przełączniki do przodu i do tyłu.

Zwycięzca

Makita 18V: Najlepsza bezszczotkowa, akumulatorowa wkrętarka do suchej zabudowy

 • Ta najlepsza wkrętarka akumulatorowa jest wyposażona w regulowany nosek do dokładnego ustawiania głębokości wkręcania.
 • Posiada blokadę przycisku, która oszczędza energię akumulatora i zapewnia bezpieczniejsze i dokładniejsze zadanie jazdy.
 • Wkrętarka do suchej zabudowy posiada spust o zmiennej prędkości do 4000 obrotów na minutę dla najbardziej precyzyjnych zadań jazdy suchej zabudowy.
 • Skonstruowany z silnikiem bezszczotkowym dla większej mocy i dłuższego czasu pracy.
Kup na Amazon

Ten Makita 18V Cordless Drywall Screwdriver będzie najlepszym bezprzewodowym pistoletem do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy dla początkujących, jak również dla dłuższego czasu pracy. Pistolet do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy posiada wiele przyjaznych dla użytkownika funkcji, aby skutecznie obsługiwać aplikację do suchej zabudowy i framingu. Posiada tryb blokady, który oszczędza baterię poprzez zatrzymanie silnika, gdy łącznik nie jest włączony. Funkcje te pomogą również utrzymać spokój na miejscu pracy i zapewnić bezpieczniejszą pracę.

Ponadto, bezszczotkowy silnik usprawnia pracę, optymalizując jednocześnie energię akumulatora. Dzięki temu użytkownik będzie miał dwukrotnie dłuższy czas pracy w porównaniu z typową wkrętarką. Co ważniejsze, zmienna prędkość wyzwalania do 400 obr/min pomaga ustawić pistolet do wkręcania w zależności od zadania dla największej dokładności, a wbudowane światło L.E.D. oświetla obszar roboczy.

 • Jest to lekka wkrętarka do suchej zabudowy, która jest mocna, trwała i wygodna w użyciu. Plus, pistolet jest bezpieczniejszy w użyciu, zapewniając najbardziej dokładne zadanie jazdy śruby.

 • Wkrętarka do płyt gipsowo-kartonowych jest stosunkowo droga. Poza tym, włączenie jego sprzęgła jest trochę trudne zadanie.

Najmocniejszy

Milwaukee:12V Najlepszy akumulatorowy pistolet do wkręcania

Jeśli szukasz lekkiej i mocnej wkrętarki do pracy przy suchej zabudowie, Milwaukee 2401-22 M12 jest właśnie dla Ciebie. Ważący około tylko 0,16 uncji, to narzędzie jest również super kompaktowy.

Kup na Amazon

Maszyna działa z prędkością 500 rpm i generuje moment obrotowy 175 funtów. To daje wystarczającą moc, aby łatwo dostać swoją pracę zrobić.

15 ustawień daje niesamowitą kontrolę nad maszyną. Maszyna jest kontrolowana przez system PWM. Możesz użyć spustu, aby kontrolować prędkość silnika.

Maszyna może być również używana do wiercenia w drewnie. Będziesz w stanie znaleźć 1/4″ wiertła, które mogą pasować do maszyny i pomóc w wykonywaniu prac wiertniczych. Pistolet do śrub ma sprzęgło ustawienie dla wiertła, aby przełączyć się do, gdy trzeba wiercić.

Te cechy, Milwaukee 2401-22 M12 12-Volt Lithium-Ion 1/4 w. Hex Cordless Screwdriver Kit sprawia, że doskonałe narzędzie featuring poręczność i wszechstronność. Z pewnością możesz rozważyć to narzędzie jako opcję, jeśli szukasz najlepszej akumulatorowej wkrętarki.

 • Kompaktowy rozmiar i waga
 • Silnik sterowany PWM
 • 15 ustawień sprzęgła
 • Również kompatybilny z 1/4″ wiertła

 • Silnik wydaje dźwięki
 • Lekko się nagrzewa przy dużym obciążeniu.

Najlepsza ogólnie

Akumulatorowa wkrętarka 4V SKIL z czujnikiem

Wkrętarka akumulatorowa SKIL Rechargeable 4V to wielofunkcyjne narzędzie do codziennego użytku. Ten bezprzewodowy śrubokręt jest super przydatny do małych projektów.

Kup na Amazon

Wkrętak jest wyposażony w technologię czujnika obwodu. Ta opatentowana technologia może wykryć przewody elektryczne pod napięciem w obwodach, gniazdach i tak dalej.

Narzędzie jest wyposażone w chłodniejsze przełączniki sterujące. Tak więc, można łatwo przełączać między trybem do przodu i do tyłu po prostu obracając przełącznik kołnierza.

Wkrętarka akumulatorowa SKIL 4V posiada wbudowaną baterię litowo-jonową. Akumulator jest bardzo wytrzymały i po pełnym naładowaniu może służyć przez długi czas.

Ładowanie jest również bardzo proste. Wystarczy użyć przewodu micro-USB, aby podłączyć wkrętarkę do źródła zasilania. Po naładowaniu, kompatybilność sprawi, że narzędzie będzie super poręczne w użyciu.

Narzędzie jest również wyposażone w system oświetlenia LED. Jeśli znajdziesz ciemne miejsce do pracy, możesz po prostu włączyć podwójną lampkę LED i rozpocząć wkręcanie.

 • Bardzo poręczne dzięki niewielkim rozmiarom
 • Wytrzymały akumulator o długiej żywotności
 • Wbudowany system wykrywania przewodów pod napięciem dla bezpieczeństwa
 • Podwójne oświetlenie LED
 • Możliwość ładowania za pomocą kabla Micro USB

 • Nie nadaje się do ciężkiej pracy.

Najlepszy budżet

WORX: akumulatorowy pistolet do wkręcania z uchwytem na wkręty

Po raz kolejny WORX pojawia się na liście najlepszych bezprzewodowych pistoletów do wkręcania do suchej zabudowy. Ten półautomatyczny kontroler przełącza się między 6-bitowym przełącznikiem suwakowym. Podobnie, płaski wierzchołek Phillips wypluwa cztery więcej ulubionych miejsc na raz.

Kup na Amazon

Zaskakująco, skuteczna bateria litowa 4V Max zapewnia moc, której potrzebujesz do jazdy i ładowania następnym razem, nawet jeśli trwa to miesiącami. Kolejną zaletą jest śruba. To innowacyjne akcesorium trzyma śrubę w punkcie.

W ten sposób można używać śrubokrętu bez kabla SD, używając tylko jednej ręki! Nie trzeba myśleć lub stracić trochę! Nie musisz leżeć w kieszeniach lub patrzeć, jak spada przez płytę podłogową.

Po raz kolejny firma opracowała narzędzia WORX z wykorzystaniem najnowszych technologii. Podobnie, wykorzystując dzisiejsze standardy wydajności z przeszłości, można stworzyć zestaw opłacalnych narzędzi, które firma opracowała, aby im przeciwdziałać.

Dodatkowo, w zestawie znajduje się sześć końcówek! Wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć pracę.

Firma dostarcza również ładowarkę. Ponownie, bateria jest wewnątrz, więc można podłączyć ładowarkę dostarczoną przez firmę, jeśli chcesz go naładować. Całość waży zaledwie 1,1 funta. Z takim obciążeniem, możesz jeździć cały dzień bez pracy ręcznej. I to również sprawia, że jest elastyczny. Trzymaj go wysoko i dostań się do trudnych miejsc bez zmęczenia.

 • W zestawie 6 bitów.
 • Lekkość (tylko 1,1 lbs)
 • Najnowsza technologia
 • Dobrze wyważona strona
 • Wydajny akumulator 4 V Maxlithium

 • Pachnie jak dym, gdy używa się go zbyt często.
 • Kilka negatywnych raportów na temat pracy z bitami standardowymi.

Wybór klasy premium

Bosch: akumulatorowa wkrętarka do suchej zabudowy 12V z 2 bateriami

Jeśli szukasz lekkiego pistoletu do wkręcania, ale premium, to może być narzędzie dla Ciebie. Waży zaledwie 1,4 funta. Boschowi udało się stworzyć kompaktowy, kieszonkowy kontroler.

Kup na Amazon

Posiada moment obrotowy 265 in. lbf, maksymalną prędkość obrotową 1300 obr/min i 30-minutową ładowarkę. W zestawie znajduje się ładowarka i akumulator o pojemności dwóch amperogodzin. Ponownie, wymiary tego narzędzia pozwalają mu zmieścić się w bardzo ciasnych miejscach, ale obsługuje również większe projekty, takie jak suchej zabudowy i metalowe ramy.

Co zaskakujące, NOWY 12 V Max PS21-2A Pocket Controller ma dwie prędkości pracy. Bosch drugiej generacji ma kompaktową konstrukcję. Rzeczywiście, kompaktowa konstrukcja, najkrótsza długość głowicy i minimalna wysokość głowicy sprawiają, że ten sterownik jest wystarczająco mały, aby zmieścić się w ciasnych narożnikach i przestrzeniach.

Ponadto, posiada on wyzwalacz zmiennej prędkości, który zwiększa kontrolę. Ten wyzwalacz zmiennej prędkości pomaga osiągnąć pożądaną prędkość dla optymalnej kontroli podczas jazdy i wiercenia. Możesz źle ustawić wiertło. Przyspieszenie prędkości spowoduje, że część lub śruba będzie bezpiecznie przylegać do materiału.

Wreszcie, ta firma oferuje gwarancję Pro Vantage! Ten program ochrony narzędzi Pro Vantage gwarantuje 24 miesiące bezpłatnej wymiany baterii i 36 miesięcy bezpieczeństwa narzędzi. W szczególności program zapewnia wymianę narzędzia w ciągu 12 miesięcy oraz bezpłatną naprawę narzędzia w drugim i trzecim roku.

 • 20+1 ustawień sprzęgła
 • Kompaktowa wielkość
 • Lekka strona
 • Gwarancja Pro Vantage
 • Najkrótsza długość głowicy

 • Kilka kontrowersji dotyczących jakości wykonania
 • Początkujący mogą napotkać trudności z sześciokątnym trzonkiem.

Najlepszy dla początkujących

Akumulatorowa wkrętarka BLACK+DECKER 4V MAX do suchej zabudowy

Akumulatorowa wkrętarka do wkręcania śrub w drewnie, suchej zabudowie i metalu. To jest nasz budżetowy wybór i myślę, że coś musi zrobić cenę skoordynowaną. Ale to jest daleko od przypadku!

Kup na Amazon

Ten kontroler posiada silnik 4V, który produkuje 750 rpm i posiada 3-pozycyjne pokrętło dla różnych pozycji. Jest również dostarczany w kompaktowej obudowie dla wygodnego i gotowego do użycia przechowywania.

Ponownie, do 4V zasilanie litowo-jonowe zapewnia wygodną łączność bezprzewodową z obiektywem do ładowania. Oczywiście, jest to idealne rozwiązanie do montażu mebli, wieszania dekoracji i nie tylko. Latarka jest również praktyczna do samodzielnej pracy, gdy trzeba wymienić żarówkę.

Co więcej, dostarczone futerały nie zawierają kieszeni, które mogą zapobiec uszkodzeniu ciężkich części przez inne osoby. W szczególności, ten zestaw zawiera wkrętarkę akumulatorową BDCSFL20C 4Volt MAX, wkrętaki akumulatorowe, końcówki wkrętakowe i ładowarkę.

Wreszcie, firma oferuje 2-letnią ograniczoną gwarancję. Jeśli jednak masz tylko jeden projekt do wykonania, może to być najlepszy pistolet do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy do Twoich celów.

 • Zapewnia wygodną łączność bezprzewodową z obiektywem akumulatorowym.
 • Kompaktowa obudowa
 • Poręczna latarka
 • Trójpozycyjna, obrotowa rękojeść
 • Długa żywotność baterii

 • Kilka doniesień o problemach z dopasowaniem uchwytu
 • Pewne problemy mogą wystąpić przy ciężkiej pracy

Dlaczego potrzebujesz akumulatorowej wkrętarki do suchej zabudowy

Na pewno zastanawiasz się, po co mi pistolet do wkręcania śrub, skoro mogę zainstalować te suche ściany za pomocą ręcznego wkrętaka? Cóż, istnieje wiele korzyści z posiadania bezprzewodowego pistoletu do wkręcania płyt gipsowo-kartonowych. Więc pozwól mi dać ci szybką wycieczkę z głównych zalet, które otrzymasz.

Przenośność

Jeśli pracujesz dużo z wkręcania lub wiercenia z maszynami, może mieć problemy, gdy nie było wygodne gniazda zasilania. Ponadto, zarządzanie przewodami małej maszyny również zmniejsza jej elastyczność pracy.

Tak więc, akumulatorowa wkrętarka jest naprawdę poręczną rzeczą, którą warto mieć. Nie będziesz musiał się martwić o lokalizację gniazdek elektrycznych w pobliżu miejsca pracy. Wystarczy, że wyjmiesz pistolet i zaczniesz pracować.

Wkrętarki akumulatorowe mają również niewielkie rozmiary. Są więc dość kompaktowe, aby je przechowywać. Ta cecha pozwala również na używanie ich w ciasnych i niewygodnych miejscach.

Wszechstronność pracy

Wkrętarki akumulatorowe posiadają wiele funkcji. Większość z nich może nawet pracować jako wiertarki. Tak więc, dobry pistolet do wkręcania śrub może pomóc Ci obniżyć zużycie dodatkowych narzędzi. To nie sprawi, że Twoja praca będzie bardziej elastyczna, ale także zaoszczędzić czas, jak również.

Narzędzia te często są wyposażone w uchwyty magnetyczne lub szybkozłączne. To pomaga zmienić bity maszyny super szybko, co czyni je bardzo poręczne.

Zastosowanie w domu

Wkrętarka akumulatorowa może być bardzo przydatnym narzędziem dla osób, które sporadycznie pracują w domu. Począwszy od tej śruby na drzwiach lub jeśli chcesz pracować z suchej zabudowy dla domu, to narzędzie będzie nifty jeden dla Ciebie. Można go łatwo przenosić w dowolne miejsce i zacząć umieszczać te śruby na.

Pro Use

Czy jesteś profesjonalistą pracującym nad projektem, takim jak instalacja suchej zabudowy w biurze lub domu? Najlepszy akumulatorowy pistolet do wkręcania śrub jest z pewnością narzędziem, które może ułatwić pracę.

Jeśli potrzebujesz, możesz nawet użyć narzędzia jak wiertarki, funkcja, która jest w większości dostępna. Kontrola prędkości, wiele bitów do pracy z tym narzędziem jest super poręczny, nawet jeśli jesteś profesjonalistą pracującym na budowie.

Atrybuty najlepszego akumulatorowego pistoletu do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy

Z kablem lub z bateriami: Jeśli wieszasz kawałek suchej zabudowy, pistolet do suchej zabudowy zapewni wystarczającą moc, jednocześnie utrzymując cenę zakupu w ryzach. Zwłaszcza, że konwencjonalny system akumulatorów litowo-jonowych oznacza, że możesz korzystać z tego samego źródła zasilania.

Akcesoria do samodzielnej pracy: Oczywiście, w czasie remontu wielu pomieszczeń, będziesz potrzebował wielu wkrętów do suchej zabudowy. Akcesorium znaleźć w niektórych urządzeniach, które automatycznie ładuje swoją broń, więc może to pomóc. Ponadto, gdy nie zawsze można dotrzeć do następnego śruby na krawędzi kieszeni, można uzyskać pomoc.

Jednakże, trzeba kupić tę samą śrubę, która pasuje do bezprzewodowego pistoletu do wkręcania suchej zabudowy, co może ograniczyć opcje.

Wyreguluj uchwyt na śrubie: Upewnij się, że Twój śrubokręt może regulować głębokość stożka. W ten sposób możesz dokładnie poprowadzić śrubę 3 "lub 1 1/2" bez uszkadzania suchej zabudowy.

Oświetlenie LED: Czy kończysz tę budkę pod schodami? Poszukaj diody LED, aby wyrównać śmigło bez tworzenia ciasnej przestrzeni dla akcesoriów.

Zrównoważ swoją wagę Guns: Zazwyczaj, Guns są znacznie lżejsze, ale firma zaprojektowała urządzenia zasilane bateriami, aby zrekompensować dodatkową wagę. Radzimy spróbować tego samemu przed zakupem i uniknąć spaghetti na koniec dnia.

Korzyści z używania akumulatorowej wkrętarki do suchej zabudowy

Pierwszą i najważniejszą zaletą korzystania z bezprzewodowego pist oletu do wkręcania jest to, że zwiększa prędkość pracy. Oczywiście, naprawy suchej zabudowy wymagają wielu śrub, a do wykonania pracy można użyć śrubokrętu. Z drugiej strony, może to zająć więcej czasu.

Rzeczywiście, śruby muszą być płaskie dla udanej instalacji. Za pomocą śrubokręta można regulować głębokość wkrętów, więc nie trzeba już zgadywać. Warto zauważyć, że płyta gipsowo-kartonowa jest delikatna i może łatwo pęknąć, znacznie, jeśli dokręciłeś śruby zbyt mocno.

Chociaż nie ma pęknięć w tym czasie, jeśli wybierzesz niewłaściwą głębokość, płyta gipsowo-kartonowa może zmierzyć się z uszkodzeniem. Ponadto, może to pęknięcie pojawić się w przyszłości. Śrubokręty mają również akcesoria, które obsługują śruby, takie jak bezprzewodowy pistolet do paznokci. Te klipsy lub ładowarki przyspieszą pracę i zapobiegną ręcznemu wkładaniu wkrętów do wkrętarki.

O czym należy pamiętać przy zakupie?

Oto kilka podstawowych cech, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze najlepszego bezprzewodowego pistoletu do wkręcania gwoździ do suchej zabudowy dla Ciebie.

Silnik: Kiedy pójdziesz do rynku dostaniesz do wyboru z bezszczotkowych i szczotkowych silników.

Szczotkowane silniki nie są tak nowoczesne. Szczotki często zużywają się, co czyni je nie tak trwałe. Ale silniki bezszczotkowe są znacznie bardziej wydajne, długotrwałe i ciche. Ale początkowy koszt z silnikiem bezszczotkowym jest wyższy.

Głębokościomierz: Jest to główna cecha, która oddziela pistolet do śrub od innych narzędzi. Z miernikiem głębokości, można wstępnie ustawić, jak głęboko śruba musi iść. Umożliwia to szybką pracę bez uszkadzania suchej zabudowy.

Prędkość: Podczas wkręcania śruby za pomocą urządzenia, prędkość powinna być dostosowana do materiału. Tak więc, bezprzewodowy pistolet do wkrętów z systemem kontroli zmiennej prędkości jest wspaniałą cechą, którą warto mieć.

Równowaga wagowa: Narzędzie nigdy nie będzie poręczne, jeśli nie można go podnieść z łatwością i pracować z nim. Ponadto, jeśli narzędzie jest źle wyważony będzie napotykają trudności w pracy przez długi czas z nim. Po wybraniu najlepszego pistoletu do wkręcania śrub do suchej zabudowy dla wiertarki, upewnij się, że waga jest dobrze wyważona.

Łatwość użycia: Pistolet do śrub może naprawdę zmaksymalizować swoje możliwości pracy. Ale jeśli masz się jeden, który jest skomplikowany w obsłudze, to nie zrobi ci nic dobrego. Więc, spróbuj podnieść pistolet śrubowy, który jest łatwy do pracy z.

Różnice między wiertarką a pistoletem do wkrętów/wkrętarką

Chociaż możesz użyć wiertarki do instalacji suchej zabudowy, firma nie zaprojektowała jej do tej pracy. Twoja wkrętarka ma silnik, który zapewnia większy moment obrotowy, co daje lepszą kontrolę mocy przy niższych obrotach. Ponadto, zmniejsza uszkodzenia nowej płyty.

Wiertarka elektryczna wymaga samodzielnego mocowania do suchej zabudowy. W szczególności, nie można dostosować go w zależności od długości śruby używasz. Ponownie, wiertarka ma mocniejszy silnik, który będzie obracać śmigło poza kontrolą. Ponadto, może to zostawić cię sfrustrowany, podczas gdy będzie to trwać dłużej, aby zakończyć pracę.

Załóżmy, że trzeba zainstalować więcej niż jeden kawałek suchej zabudowy, kupując najlepszy bezprzewodowy pistolet do śrub dostępny. Rzeczywiście, będzie to zrobić swoje zadanie poprawy domu mniej uciążliwe.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące pistoletu do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy

Co jest szczególnego w śrubach do suchej zabudowy?

Dokręć śruby do suchej zabudowy, a więc główki Phillipsa nie złamią się pod naciskiem szybkich śrub. I to jest właśnie specjalność wkrętów do suchej zabudowy. Wkręty do drewna, ogólnie rzecz biorąc, są grubsze i zawierają bardziej miękki metal, co czyni je bardziej odpornymi na uderzenia. Ze względu na różne rodzaje wzorów gwintów, wkręty zachowują się nieco inaczej.

Czy można używać pistoletu do gwoździ do suchej zabudowy?

Początkowo, nie należy używać pistoletu do gwoździ do suchej zabudowy. Drywall jest mocowany za pomocą wkrętów samogwintujących. Tak więc, nie można używać pistoletu do gwoździ we wszystkich przypadkach. Ale jeśli mówisz o drewnie lub okładzinie, na pewno użyję pistoletu do gwoździ. Będziesz potrzebował pistoletu do gwoździ, który może strzelać gwoździem z dużą głową o długości około 3 cali do ramy.

Jak daleko od siebie umieścić wkręty do suchej zabudowy?

Zacznij od przykręcenia suchej zabudowy do wsporników ściennych, obniżając każdą śrubę pod powierzchnią suchej zabudowy i wyrównując śruby około 12″-16″ od siebie. Spróbuj zabezpieczyć śruby mocno wokół krawędzi suchej zabudowy i zrobić to z dala od krawędzi, aby się kruszyć. Należy rozstawić śruby na krawędziach ściany około 8″ od siebie.

Dlaczego wkręty do suchej zabudowy pękają?

Śruby są zwykle brane z suchej zabudowy z dwóch powodów. Po pierwsze, są one ustawione zbyt głęboko, lub wsporniki są rozszerzone i zwężone. Wiercenie śruby zbyt głęboko w suchej zabudowie i ramie może osłabić śrubę. Ponadto, z powodu stałej kompresji i ekspansji wsporników, śruby mogą wyskoczyć. Nawet to może złamać.

Jak dobrać rozmiar wkręta?

Najważniejszym czynnikiem przy wyborze rozmiaru śruby jest jej długość. Zwykle przyjmuje się zasadę, że śruba powinna być równa co najmniej połowie grubości materiału dna. Innym czynnikiem jest rozstaw lub średnica śruby. Zbyt gruba śruba śruba może rozszczepić drewno.

Weź najlepszy akumulatorowy pistolet do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy

Jesteś majsterkowiczem czy profesjonalistą? Pracujesz z płytami gipsowo-kartonowymi? Następnie musisz mieć najlepszy bezprzewodowy pistolet do wkręcania płyt gipsowo-kartonowych w swoim arsenale. To narzędzie może naprawdę zmienić sposób pracy, maksymalizując swoje możliwości.

Bezprzewodowy pistolet do suchej zabudowy jest nie tylko przenośny, ale jest również wyposażony w funkcje, które na pewno się przydadzą. Jeśli można uzyskać odpowiednie narzędzie dla Ciebie, instalowanie tych suchej zabudowy stanie się kawałek tortu dla Ciebie.

Znajdziesz tu wiele opcji, jeśli wyjdziesz, aby wybrać najlepszy pistolet do śrub dla Ciebie. Tak więc, w tym artykule, niektóre z najlepszych narzędzi zostały dostarczone dla Twojej wygody. Wszystkie one stoją pionowo z ich wspaniałych funkcji, aby pracować jak profesjonalista. Więc, który z nich wybrać?

Top