• 30 listopada 2023

Najwyższej klasy kompresor powietrza jest niezbędnym sprzętem dla każdego właściciela domu lub majsterkowicza. Ale znalezienie sprężarki powietrza pod 100 dolarów budżetu formularza ogromna lista jest trudne zadanie. Mimo to, można uzyskać najlepszy kompresor powietrza poniżej 100, jeśli poradzisz sobie z tym zadaniem jak profesjonalista.

Sprężarka powietrza wytwarza sprężone powietrze do uruchamiania narzędzi pneumatycznych, takich jak klucz udarowy, pistolety natryskowe, pistolety do gwoździ, dmuchawy do liści itp. Jeśli potrzebujesz uruchomić narzędzia pneumatyczne przez dłuższy czas z mniejszym czasem odzyskiwania, wybrana sprężarka powinna mieć wystarczającą ilość zbiorników magazynujących powietrze z mocnym silnikiem. Mimo to, powinien mieć wystarczającą ilość PSI i CFM, aby być kompatybilnym z narzędziem pneumatycznym, aby działać precyzyjnie.

Streszczenie artykułu

 • Handyman's pick: 7 Best Air Compressor Under $100
  • CRAFTSMAN: Kompresor powietrza poniżej 100$
  • BOSTITCH: Najlepszy tani kompresor powietrza
  • PORTER-CABLE: Najlepszy kompresor powietrza poniżej 100 dolarów
  • DEWALT: Najlepszy kompresor powietrza naleśnik
  • California: Najlepsza Ultra Cicha Sprężarka Powietrza
  • Makita MAC700: Najlepsza sprężarka powietrza z dużym otworem
  • Makita MAC5200: Najlepsza przenośna sprężarka powietrza
 • Czynniki, aby wybrać najlepszy kompresor powietrza pod 100 dolarów
  • Jak używać sprężarki powietrza?
  • Jak działa sprężarka powietrza?
  • Rodzaje sprężarek powietrza
  • Niektóre powszechne zastosowania kompresora powietrza
 • FAQs na Najlepszy kompresor powietrza pod 100
  • Wybierz najlepszą sprężarkę powietrza za mniej niż 100 dolarów

Wybór Handyman: 7 najlepszych sprężarek powietrza poniżej 100 dolarów

Przenośność, konserwacja i poziom hałasu również powinny mieć kluczowe znaczenie, aby uzyskać lepszą wydajność nawet przy ograniczonym budżecie. Aby pomóc Ci wybrać odpowiedni kompresor powietrza dla Twojego budżetu, stworzyliśmy krótką listę 7 najlepszych kompresorów powietrza.

Sprężarka powietrza, którą przejrzeliśmy, ma większość wszystkich pożądanych cech, aby obsłużyć każdy domowy projekt poprawy sprężonego powietrza. Oprócz nich, przewodnik zawiera obszerne informacje, w tym przewodnik zakupu sprężarki powietrza, instrukcje dotyczące prawidłowego użytkowania sprężarki powietrza i jak działa sprężarka powietrza.

Kompresor powietrza Top Pick

CRAFTSMAN: Kompresor powietrza poniżej 100 dolarów

 • Przenośny kompresor powietrza jest wyposażony w zbiornik w kształcie naleśnika dla większej stabilności.
 • Zawiera bezolejową pompę ze zbiornikiem o pojemności 6 galonów, aby umożliwić dłuższą pracę narzędzia pneumatycznego przy mniejszej konserwacji.
 • Ten niedrogi kompresor powietrza ma wytrzymałą konstrukcję i wyższe PSI, aby obsłużyć szereg zastosowań.
Kup na Amazon

Szukając najlepszej budżetowej sprężarki powietrza, znaleźliśmy tę sprężarkę powietrza CRAFTSMAN jako najbardziej odpowiednią opcję. Jest on wyposażony w zbiornik sprężarki w kształcie naleśnika. Ta sprężarka powietrza zawiera pompę bezolejową. Połączenie tych cech sprawia, że jest to przenośna, stabilna i bezobsługowa sprężarka powietrza. Nie tylko to, ta sprężarka powietrza ma zbiornik o pojemności 6 galonów i dostarcza 2,6 SCFM przy 90 PSI, więc jeśli potrzebujesz sprężonego powietrza konsekwentnie przez dłuższy czas, ten element jest drogą do zrobienia.

Jest to regulator i dokładny zbiornik powietrza, a długi wąż zapewnia pewną wszechstronność. Oprócz tych, kompresor zawiera wiele zestawów akcesoriów, które pasują do budżetu. Ale ten kompresor powietrza CRAFTSMAN jest nieco hałaśliwy, co może przeszkadzać sąsiadom i rodzinom.

 • Ten kompresor powietrza CRAFTSMAN jest przyjazny dla budżetu, przenośny i stabilny. Poza tym ma mocny silnik, dłuższy wąż i różnorodne akcesoria. Sprężarka powietrza jest odpowiednia do obsługi wszelkich domowych zadań związanych ze sprężonym powietrzem.

 • Ten kompresor powietrza jest nieco głośny i nie osiąga najwyższego PSI, jak reklamowano. Mimo to, jest znaczący jak w stanie uruchomić większość narzędzi pneumatycznych.

Najlepsze poniżej 100$

BOSTITCH: Najlepsza tania sprężarka powietrza

 • Jest to lekki kompresor powietrza, który jest łatwiejszy do przechowywania i transportu.
 • Ten tani kompresor powietrza ma wydajny silnik i przedłużacz do wydajnej pracy.
 • Jest to cichszy kompresor powietrza, który ma duży zbiornik, aby zapewnić cichą pracę z długim czasem pracy narzędzia.
Kup na Amazon

Szukasz pracowitego pracownika w garażu, który może zapewnić niezawodną obsługę przez cały rok? Ten BOSTITCH Pancake Air Compressor byłby drogą do zrobienia. Ten kompresor powietrza ma wysokowydajny silnik, który zapewnia łatwy rozruch nawet w zimnym klimacie. Jeśli jednak poziom hałasu jest dla Ciebie najważniejszy, ta przenośna sprężarka powietrza przejdzie test jakości.

Zaprojektowany z 78,5 dBA, ten tani kompresor powietrza pozwoli Ci utrzymać ciche środowisko pracy. Ta sprężarka powietrza zawiera zbiornik o pojemności 6,0 galonów z maksymalnym ciśnieniem znamionowym psi, aby obsługiwać wiele narzędzi pneumatycznych. Więc niezależnie od tego, czy chodzi o napompowanie opon, czy o uruchomienie gwoździarek do ram lub gwoździarek brada, ta sprężarka będzie najlepszą sprężarką powietrza poniżej 100.

 • Ta niedroga sprężarka powietrza jest lekka, cicha i wystarczająco mocna, aby poradzić sobie z wieloma zastosowaniami. Ponadto posiada duży zbiornik o wyższym PSI, który zapewnia dłuższy czas pracy narzędzi pneumatycznych.

 • Dostarczana jest z wadliwym regulatorem. Zaleca się więc wymianę regulatora, aby cieszyć się wysoce wydajnym przepływem powietrza.

Wybór premium

PORTER-CABLE: Najlepsza sprężarka powietrza poniżej 100$

 • Ten kompresor powietrza o pojemności 6 galonów zawiera zawór spustowy wody i gumowe nóżki dla większej stabilności.
 • Jest to lekki i przenośny kompresor powietrza, który posiada osłonę, uchwyt i osłonę konsoli, aby zachować cenne części bezpieczne.
 • Dzięki silnikowi o niskiej amperozdzielczości 120 V i maksymalnej mocy 150 psi, ta tania sprężarka powietrza oferuje dłuższy czas pracy narzędzi pneumatycznych.
Kup na Amazon

Ten kompresor powietrza PORTER-CABLE jest wyposażony w pakiet wysokiej jakości funkcji, które sprawiają, że jest on ulubieńcem fanatyków DIY dla każdego projektu domowego. Jest to jeden z najlepszych kompresorów powietrza poniżej 100 dolarów, który jest kompaktowy, cichy i lekki. Zaprojektowany z 150 PSI maksymalnego ciśnienia z 6-galonowym zbiornikiem, ten przenośny kompresor powietrza może obsługiwać wiele narzędzi pneumatycznych.

Oprócz tych, ten niedrogi kompresor powietrza może dostarczyć 2,6 SCFM przy 90 PSI dla szybszego odzyskiwania i zwiększonej produktywności. Ta sprężarka powietrza w kształcie naleśnika jest również wyposażona w bezolejową pompę i dwa złącza powietrzne, dzięki czemu dwóch użytkowników może korzystać ze sprężonego powietrza, nie martwiąc się o poziom oleju.

 • Jest to niedroga sprężarka powietrza, która jest przenośna, cicha i odpowiednia do zasilania różnych narzędzi pneumatycznych. Ponadto posiada roczną gwarancję, zawiera trwałą, bezolejową osłonę konsoli pompy i wymaga mniejszej konserwacji.

 • Niektórzy użytkownicy skarżą się, że zbiornik nie utrzymuje żadnego ciśnienia. Dlatego po otrzymaniu sprężarki należy sprawdzić jej funkcjonalność, aby w razie potrzeby można było ją wymienić w ramach gwarancji.

Zwycięzca

DEWALT: Najlepszy kompresor do sprężarek naleśnikowych

 • Dzięki maksymalnemu ciśnieniu 165 PSI i pojemności zbiornika 6,0 galonów, ta sprężarka powietrza Pancake może skutecznie obsługiwać każde narzędzie pneumatyczne przez długi czas.
 • Ta sprężarka powietrza została zaprojektowana z regulatorem wysokiego przepływu i cichszym silnikiem, aby zmaksymalizować wydajność narzędzi pneumatycznych przy zachowaniu spokojnego środowiska.
 • Jest to lekki kompresor powietrza, który posiada bezolejową pompę i przedłużacz dla wygodnego użytkowania.
Kup na Amazon

Ten DEWALT Pancake Air Compressor to dobrze zbudowana, lekka maszyna, która jest odpowiednia dla każdego właściciela domu lub wykonawcy wykonującego mniejsze projekty. Posiada gumowe nóżki na spodzie i solidny uchwyt do przenoszenia, dzięki czemu jest bardzo stabilnym i wszechstronnym dodatkiem do każdego garażu lub miejsca pracy. Kolejną imponującą cechą jest mocny silnik, który może napełnić urządzenie do 165 PSI w ciągu 3,5 minuty.

Jego regulator ciśnienia również działa świetnie. Tak więc, niezależnie od tego, czy używasz pistoletu do gwoździ, czy też pompujesz oponę trawnikową, będziesz miał zapewnioną precyzyjną pracę. DEWALT jest dobrze znaną marką w branży sprężarek powietrza dzięki połączeniu wysokiej jakości konstrukcji i przyjaznych dla użytkownika innowacji. Podczas gdy większość sprężarek powietrza jest wyposażona w zawór skrzydełkowy, ta pozycja zawiera spust z zaworem kulowym dla szybszego i łatwiejszego opróżniania zbiornika.

 • Posiada maksymalne ciśnienie 165 PSI i większy zbiornik. Ten przenośny kompresor powietrza jest idealny dla każdego lekkiego i średniego miejsca pracy. Ponadto posiada roczną gwarancję i jest łatwa w utrzymaniu i naprawie.

 • Niektórzy klienci otrzymują sprężarkę z nieszczelnością otworkową w pobliżu regulatora. Tak więc, podczas odbioru, sprawdź regulator, abyś mógł go swobodnie zmienić bez szkody dla polityki gwarancyjnej.

Najlepszy przenośny

Kalifornia: Najlepszy Ultra Cichy Sprężarka powietrza

 • Ten ultra cichy kompresor powietrza wyposażony jest w bezolejową pompę i silnik 1 HP dla wysokiej wydajności przy mniejszej konserwacji.
 • Posiada 8,0 galonowy stalowy zbiornik powietrza i zestaw kół, aby zapewnić dłuższy czas pracy narzędzia pneumatycznego z łatwością przenoszenia.
 • Ten wytrzymały kompresor powietrza nadaje się do pracy w różnych temperaturach i na nierównym terenie, zapewniając niezawodne działanie.
Kup na Amazon

Ten mały California Air Compressor jest absolutnym marzeniem dla klientów, którzy szukają ultra cichego, ale wytrzymałego kompresora powietrza. Dzięki połączeniu 8,0 Gallon Steel Air Tank i potężny silnik 1,0 HP, to narzędzie California Air jest wysokiej wydajności. Tak więc, czy trzeba wydmuchać filtr powietrza kosiarki do trawy lub uruchomić gwoździarkę, przy użyciu tego elementu nie pozwoli Ci zmierzyć się z żadnymi problemami związanymi z utrzymaniem ciśnienia.

Ale to będzie wymagać niewielkiego montażu, jak to musi umieścić koła i filtr powietrza na. Pomimo tego, że silnik ma duży radiator na nim, który może się rozgrzać po napełnieniu zbiornika. Więc nie pozwól, aby węże przeciągnąć nad nimi. W przeciwnym razie, ten kompresor powietrza jest dość łatwy do przenoszenia i użytkowania. Możesz łatwo napełnić zbiornik hpa za pomocą tej sprężarki powietrza.

 • Jest to mocna i trwała sprężarka powietrza, która jest łatwa w transporcie i zapewnia cichszą pracę. Dodatkowo producent oferuje roczną gwarancję i zawiera bezolejową pompę oraz 120 max PSI.

 • Wymaga nieco montażu i nie zawiera węża. Ale inwestując w wąż, postaraj się kupić dłuższy, aby zwiększyć wszechstronność.

Najlepsza ogólnie

Makita MAC700: Najlepsza sprężarka powietrza do dużych otworów

 • Jest to wytrzymała sprężarka powietrza, która posiada żeliwną pompę oraz tłok i cylinder z dużym otworem.
 • Ta sprężarka powietrza jest wyposażona w smarowanie olejowe, aby zapewnić chłodniejszą pracę pompy i zmniejszyć zużycie.
 • Jego niski pobór prądu zapobiega częstym spadkom napięcia i chroni silnik przed przedwczesną awarią.
Kup na Amazon

Makita produkuje ten Big Bore Air Compressor z wytrzymałą konstrukcją i silnikiem o wysokiej wydajności. Ta sprężarka powietrza będzie Ci służyć przez długi czas, ponieważ ma solidną konstrukcję na całym ciele. Po pierwsze, posiada żeliwną pompę oraz tłok i cylinder z dużym otworem, dzięki czemu oferuje imponującą wydajność. Dodatkowo, konstrukcja smarowana olejem zapewnia nie tylko chłodniejszą pracę pompy, ale także zmniejsza jej zużycie. Po latach użytkowania ta sprężarka powietrza będzie oferować wysokiej jakości wydajność dzięki niskiemu poborowi prądu.

Zapobiega to w szczególności częstym spadkom napięcia i zadziałaniu wyłączników. Za pomocą tej sprężarki powietrza można więc wygodnie realizować liczne domowe projekty remontowe. Jest to ciężka sprężarka powietrza ze względu na grubą stalową i żeliwną konstrukcję. Może więc być potrzebna siła pleców lub ktoś do pomocy przy przenoszeniu sprężarki.

 • Sprężarka powietrza ma silnik o mocy 2 HP i wytwarza znacznie niższy poziom hałasu. Jest to solidnie skonstruowana sprężarka powietrza, która będzie służyć przez lata i jest objęta roczną gwarancją.

 • Kompresor powietrza jest nieco ciężki, więc może być lepszym rozwiązaniem dla garażu domowego. Poza tym, po kilku miesiącach może dojść do wycieku powietrza z regulatora.

Wybór klienta

Makita MAC5200: Najlepsza przenośna sprężarka powietrza

 • Ta sprężarka powietrza posiada składany uchwyt i wytrzymałe koła ułatwiające transport i przechowywanie.
 • Posiada żeliwny cylinder z dużym otworem dla szybszej regeneracji i mniej hałaśliwej pracy.
 • Ten kompresor powietrza Makita może dostarczyć 6,5 CFM przy 90 PSI, co pozwoli Ci uruchomić dwa gwoździarki na raz.
Kup na Amazon

Szukasz wytrzymałej, ale przenośnej sprężarki powietrza dla swojego projektu sprężonego powietrza? Ta sprężarka powietrza Makita MAC5200 może być Twoją niezawodną opcją. W porównaniu do poprzedniego modelu, posiada silnik o mocy 3 HP, który pozwoli Ci uruchomić dwie gwoździarki z lepszą wydajnością. Co ważniejsze, sprężarka powietrza może dostarczyć 6,5 CFM przy 90 PSI, co czyni ją odpowiednią do obsługi dowolnego komercyjnego narzędzia pneumatycznego w celu zwiększenia wydajności.

Kolejną imponującą cechą jest składany uchwyt o niskoprofilowej konstrukcji. Można więc łatwo przechowywać lub przenosić tę sprężarkę powietrza, choć jest ona cięższa niż inne sprężarki. Posiada pompę smarowaną olejem i trwały żeliwny cylinder. Może być drogi, biorąc pod uwagę budżet, ale posiadanie tego kompresora powietrza Makita będzie dla Ciebie opłacalne.

 • Jest to niezwykle mocna, trwała, a jednocześnie przenośna sprężarka powietrza. Poza tym, sprężarka powietrza zapewnia zwiększoną wydajność i łatwość konserwacji.

 • Trochę trudno jest nią manewrować z powodu wygiętych kół. Ale podwójny uchwyt boczny może rozwiązać ten problem, pozwalając dwóm osobom na przyjęcie ładunku.

Czynniki, aby wybrać Najlepszy kompresor powietrza poniżej 100 dolarów

Podczas zakupów dla najlepszego budżetowego kompresora powietrza, koncentrując się na CFM i PSI może pomóc Ci uzyskać najlepiej działający kompresor powietrza.

SCFM i PSI

CFM preferuje objętość powietrza, którą jednostka sprężarki powietrza może utrzymać. Biorąc pod uwagę typ projektu, możesz wybrać sprężarkę powietrza z odpowiednim CFM. Na przykład, szlifierki wymagają wyższego CFM do pracy, podczas gdy gwoździarki mogą być obsługiwane z niższym CFM.

I odwrotnie, PSI odnosi się do najwyższego ciśnienia, jakie pompa może wytworzyć w zbiorniku. Zbiornik sprężarki powietrza z wyższym PSI może pomieścić dużą ilość powietrza. Nawet jeśli masz stały budżet, spróbuj wybrać sprężarkę powietrza z co najmniej 125 PSI, a 200 PSI byłoby bardziej pożądane.

Wielkość zbiornika

Sprężarka powietrza ze zbiornikiem o pojemności większej niż galon będzie oferować silny przepływ powietrza do narzędzi i zapewni dłuższy czas pracy. I odwrotnie, jeśli projekt wymaga mniejszego zbiornika, wybierz taką, która ma wyższy wskaźnik CFM. Taka kombinacja zaoferuje szybszy czas odzyskiwania, aby zapewnić spójne działanie. Podczas gdy zbiorniki o pojemności 60-80 galonów są odpowiednie do ciężkich projektów, zbiorniki o pojemności od 1 do 10 galonów są idealne do lżejszych prac.

Cykl pracy

Jest to wskaźnik, który informuje o tym, przez jaki procent czasu sprężarka powietrza może pracować. Na przykład, sprężarka powietrza z 50% cyklem pracy wymaga 30 minut przestoju na każde 30 minut czasu pracy. Chociaż musisz ustalić budżet, poszukaj sprężarki powietrza, która ma 100% cykl pracy, jednak 50% jest również znaczące.

Typ pompy

Pompa sprężarki powietrza występuje w dwóch typach, w tym olejowym i bezolejowym. Biorąc pod uwagę wygodę, model bezolejowy jest bardziej preferowany, ponieważ nie wymaga sprawdzania poziomu oleju, co sprawia, że jest łatwiejszy w utrzymaniu. I odwrotnie, pompy olejowe nie potrzebują tony uzupełniania, choć użytkownik musi mieć oko na poziom oleju.

Źródło zasilania

Sprężarka powietrza zazwyczaj działa dzięki zasilaniu elektrycznemu lub gazowemu. W porównaniu z tymi dwoma źródłami, modele elektryczne są najczęściej używane. Model ten jest cichszy i nie wymaga wielu napraw, dzięki czemu doskonale nadaje się do użytku na zewnątrz. Sprężarka powietrza zasilana gazem jest lepsza do obsługi projektu w odległym miejscu.

Jak używać sprężarki powietrza?

Sposób obsługi sprężarki powietrza może się różnić w zależności od producenta i modelu. Poniższe podstawowe wytyczne są odpowiednie dla większości z nich.

Ustawić sprężarkę powietrza: Po pierwsze, należy ustawić kompresor w równym i stabilnym miejscu. Jeśli jest to urządzenie elektryczne, należy ustawić je w pobliżu gniazdka elektrycznego i podłączyć do prądu.

Sprawdzić poziom oleju: Jeśli sprężarka posiada pompę olejową, wówczas należy sprawdzić jej poziom, który zazwyczaj znajduje się w pobliżu silnika. Jeśli okaże się, że poziom jest niski, dolewaj oleju, aż osiągnie górną granicę. Przed napełnieniem upewnij się, że olej nie zawiera żadnych dodatków lub detergentów. Aby ponownie napełnić zbiornik Co2, należy otworzyć korek dostępu do zbiornika, umieszczony najczęściej na górze sprężarki.

I odwrotnie, jeśli jest to sprężarka bezolejowa, to nie trzeba się martwić o poziom oleju, ponieważ posiada ona uszczelnione układy.

Wyłączyć zawór spustowy: Teraz sprawdź, czy zawór spustowy jest przełączony do pozycji zatrzymanej, czy nie. Jeśli nie, to należy przełączyć zawór w pobliże pozycji zatrzymania, która znajduje się na spodzie sprężarki.

Włączyć zasilanie sprężarki: Uruchom sprężarkę powietrza i uruchom ją, aż osiągnie wydajność ciśnieniową, która wynosi średnio od 100 do 115 PSI. Ciśnienie można sprawdzić, obserwując manometr znajdujący się na górze sprężarki.

Wyregulować zawór sterowania powietrzem: Zawór sterowania powietrzem znajdziesz na górze kompresora. Wyregulować go w oparciu o sugerowane najwyższe PSI narzędzia, które chcemy uruchomić.

Podłączyć wąż powietrza: Na tym etapie można podłączyć wąż powietrzny do kompresora. W zależności od modelu, niektóre sprężarki powietrza mają szybkozłącza, podczas gdy inne wymagają przymocowania węża do złącza. Mocno przymocować wąż do kompresora, w razie potrzeby można użyć klucza nastawnego. Teraz przymocuj ostatni koniec węża powietrznego do narzędzia pneumatycznego, które chcesz uruchomić.

Zdemontuj sprężarkę: Po zakończeniu projektu narzędzi pneumatycznych należy wyłączyć sprężarkę powietrza. Następnie wyjmij wtyczkę z gniazdka i odłącz narzędzie pneumatyczne. Następnie należy odkręcić zawór spustowy za pomocą klucza.

Jak działa sprężarka powietrza?

Proces pracy kompresora powietrza jest dość skomplikowany i techniczny. Na górze cylindra sprężarki znajduje się zawór wlotu powietrza, a wewnątrz cylindra - tłok. Po włączeniu sprężarki zawór wlotu powietrza otwiera się, a tłok opada w dół, aby cylinder mógł napełnić się powietrzem. Gdy tłok osiągnie dno cylindra, zawór wlotu powietrza zamyka się, a zawór wylotu powietrza otwiera się.

Następnie tłok przepuszcza powietrze z cylindra i zaworu wylotowego przez zbiornik magazynujący powietrze. Następnie tłok powraca ponownie do górnego położenia i proces rozpoczyna się od nowa. Podczas gdy zbiornik magazynujący uzupełnia sprężone powietrze, czujnik znajdujący się wewnątrz zbiornika obserwuje, czy nie przekroczył on pojemności lub maksymalnej ilości barów. Po osiągnięciu limitu, silnik elektryczny wyłącza tłok. Jeśli sprężarka uwolni powietrze, aby uruchomić narzędzie pneumatyczne, silnik uruchamia się ponownie, aby ponownie napełnić zbiornik.

Sprężarka powietrza posiada miskę olejową, w której umieszczony jest wał korbowy. Smaruje on całe ruchome części i utrzymuje je w chłodzie. Sprężanie powietrza wytwarza duże ilości ciepła, więc utrzymywanie właściwego poziomu oleju jest bardzo ważne. Sprężarka powietrza jest również wyposażona w filtr, który zapobiega przedostawaniu się wilgoci i powodowaniu rdzy. Nie tylko to, ale także pomaga w uwalnianiu świeżego powietrza, dzięki czemu można prawidłowo rozpylać farbę.

Rodzaje sprężarek powietrza

Sprężarki powietrza są dostępne w różnych stylach i typach. Jeśli szukasz kompresora powietrza po raz pierwszy, znajomość tych czasów doprowadzi Cię do najbardziej odpowiedniego kompresora w ramach Twojego budżetu.

Sprężarka powietrza typu naleśnik

Zaprojektowany w okrągłym kształcie, ten typ kompresora powietrza zawiera silnik i pompę na górze. Kompresor naleśnikowy ma stosunkowo niewielką powierzchnię podstawy, dzięki czemu jest bardzo stabilny i przenośny. Ten typ jest najbardziej popularny wśród stolarzy wykończeniowych do instalowania i naprawiania listew i innych prac.

Sprężarka powietrza typu hot dog

Ten typ sprężarki powietrza jest wyposażony w pojedynczy, dłuższy zbiornik w kształcie cylindra, a silnik i pompa są umieszczone na górze. Sprężarka powietrza hot dog o mniejszej pojemności jest dość podobna do konstrukcji naleśnika, natomiast większy model zajmuje więcej miejsca. Niektóre konstrukcje sprężarek powietrza typu hot dog mają systemy kółek, co zwiększa ich wszechstronność.

Sprężarka powietrza z podwójnym stosem

Jest to podwójna sprężarka powietrza w stylu hot dog, która zawiera dwa zbiorniki. Sprężarka powietrza Twin stack oferuje dodatkową pojemność, a niektóre z nich posiadają systemy kół i uchwytów.

Sprężarka powietrza taczkowa

Sprężarka powietrza typu Wheelbarrow ma dwa zbiorniki o dużej pojemności i może być zasilana silnikiem gazowym lub elektrycznym. Ten typ sprężarki powietrza jest zazwyczaj zaprojektowany z pojedynczym kołem pomiędzy zbiornikami i uchwytem na odwrocie, co sprawia, że są one przenośne.

Pionowa sprężarka powietrza

Zawiera zbiornik o dużej pojemności z pompą i silnikiem umieszczonym na górze. Mniejszy pionowy kompresor powietrza jest wyposażony w uchwyt i kółka, które umożliwiają przemieszczanie się. Natomiast większy pionowy kompresor powietrza jest zaprojektowany tak, aby pozostał na miejscu.

Niektóre powszechne zastosowania sprężarki powietrza

Kompresor powietrza tworzy obszar wysokiego ciśnienia do przechowywania sprężonego powietrza. Nie tylko to, sprężarka powietrza uwalnia to powietrze na polecenie użytkownika. Te elektronarzędzia wykorzystują energię sprężonego powietrza i uwalniają ją, aby wykonać wiele przydatnych czynności. Poniżej znajduje się lista kilku podstawowych zastosowań sprężarki powietrza:

 • Jest on używany do wydmuchiwania brudu i utrzymywania czystego garażu.
 • Napełnić powietrzem opony samochodu, roweru i koła lub balony
 • Użyj, aby zdmuchnąć kurz z drewna po szlifowaniu mebli drewnianych.
 • Uruchomić pistolet natryskowy do malowania
 • Pomoc do napędu klucza udarowego do śrub napędowych
 • Użyć do uruchomienia pistoletu do nakładania smaru
 • Dostarczanie sprężonego powietrza do zasilania wielu narzędzi pandemicznych do szlifowania lub piaskowania
 • Pomoże wbić zszywki, gwoździe i klamry na miejsce.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące najlepszej sprężarki powietrza poniżej 100

Czy 100 PSI jest wystarczające dla sprężarki powietrza?

Większość narzędzi pneumatycznych może pracować średnio pod ciśnieniem 90 do 100 PSI. Jeśli więc musisz obsłużyć taki projekt, który nie wymaga wyższego PSI, to sprężarka powietrza o ciśnieniu 100 PSI będzie dla Ciebie akceptowalną opcją. Jednak niektóre zadania wymagające dużych obciążeń wymagają wyższego poziomu PSI.

Która marka sprężarki jest najlepsza?

Rynek sprężarek powietrza jest niezwykle konkurencyjny, na którym można znaleźć wiele światowej klasy marek. Wśród nich, niektóre z najlepszych marek sąCRAFTSMANBOSTITCHDEWALTMakitaAnd
PORTER-CABLE
Jaki jest najlepszy tani kompresor powietrza?

Biorąc pod uwagę jakość i wydajność w ramach budżetu, BOSTITCH Pancake Air Compressor jest najlepszą tanią sprężarką powietrza. Ta sprężarka powietrza jest dostępna w cenie poniżej 100, a mimo to oferuje zbiornik o pojemności 6 galonów i dwa uniwersalne złącza. Nawet ten kompresor jest lekki i zapewnia cichą pracę.

Ile PSI jest idealne dla sprężarki powietrza?

Większość narzędzi pneumatycznych może pracować pod ciśnieniem od 70 do 90 PSI. Sprężarka powietrza z taką wartością PSI poradzi sobie z każdym lekkim i średnio ciężkim zadaniem z użyciem sprężonego powietrza. Jednak lepiej jest mieć więcej PSI niż jest to wymagane, aby móc prawidłowo obsługiwać narzędzie pneumatyczne.

Jak wybrać sprężarkę powietrza?

Przed wyborem sprężarki powietrza należy bardzo dobrze poznać wymagania dotyczące projektu. Określ, ile CFM jest wymagane dla narzędzia pneumatycznego przy najwyższym PSI, a następnie wybierz sprężarkę powietrza, która może dostarczyć 50% więcej CFM niż wymagane. Na przykład, jeśli narzędzie pneumatyczne wymaga 3 CFM przy 100 PSI, wybierz sprężarkę powietrza, która może wytworzyć 4,5 CFM przy 100 PSI.

Weź najlepszą sprężarkę powietrza poniżej 100 USD

Przedstawiliśmy niektóre z najlepszych sprężarek powietrza poniżej 100, które mają wysoką wydajność, są ciche, przenośne i trwałe. Są one niezwykle zdolne do uruchomienia wielu narzędzi pneumatycznych, aby skutecznie zakończyć każdy projekt sprężonego powietrza.

Te sprężarki powietrza mogą różnić się unikalnymi cechami, co czyni je przedmiotami do różnych celów. Pomimo większości sprężarek powietrza obejmują roczną gwarancję, podczas gdy wszystkie marki oferują bezpłatną wysyłkę i wysokiej jakości obsługę klienta.

Top